Звір (16+)

Звір (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Звір» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Зверь / Beast

Дівчина на ім’я Молл (Джессі Баклі) у свої 27 років живе разом з деспотичними батьками. На невеличкому острові Джерсі їй складно було б себе реалізувати, навіть якби поряд не було батьків, з їх нав’язливими повчаннями. Втікши з вечірки на честь свого дня народження, Молл знайомиться з Паскалем (Джонні Флінн). Він з’явився нізвідки і неохоче говорить про себе. Дівчина закохалася. Проте такі стосунки різко засуджує родина. Тим більше, що на їхньому острові останнім часом з’явився маніяк.

Трилер «Звір» є вільною інтерпретацією історії про маніяка, що орудував на острові Джерсі з 1960 по 1971 рік. Режисурою та написанням сценарію до фільму зайнявся Майкл Пірс. Аби краще відчути атмосферу майбутньої стрічки, він тривалий час жив на острові. Прем’єра фільму відбулася на кінофестивалі в Торонто у 2017 році. Тоді ж було вирішено, що вихід у широкий прокат відбудеться після показу на кінофестивалі Санденс 2018 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер
В головних ролях
Джессі Баклі, Джонні Флінн
Режисер
Майкл Пірс
Сценарій
Майкл Пірс
Прокат
З 31 січня 2019, орієнтовно по 06 лютого 2019
Знижки
З 31 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+