Бергман (12+)

Бергман (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бергман» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Bergman: A Year in a Life

Історія чоловіка, батька, коханця, режисера, який знімав фільми і ставив спектаклі, визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтв. Звертаючись до фрагментів його картин, до унікальної хроніки, до інтерв’ю з рідними, колегами, друзями і коханими, до висловлювань самого Бергмана, фільм намагається максимально повно розкрити правду про шведського генія.

Ернст Інгмар Бергман - шведський режисер театру і кіно, сценарист, письменник. Визнаний одним з найвидатніших кінорежисерів авторського кіно. Серед найбільш відомих фільмів Бергмана - «Сьома печать» (1957), «Сунична галявина» (1957), «Персона» (1966), «Шепоти і крики» (1972), «Фанні і Олександр» (1982). Інгмар Бергман поставив понад шістдесят художніх і документальних фільмів для кіно та телебачення, при цьому був автором сценарію до більшості з них. Також на його рахунку більше ста сімдесяти театральних постановок. У фільмах Бергмана часто знімалися Гаррієт Андерссон, Лів Ульман, Гуннар Бьyoрнстранд, Бібі Андерссон, Ерланд Юзефсон, Інгрід Тулін і Макс фон Сюдов.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Швеція, Норвегія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Інгмар Бергман, Лена Ендре, Торстен Флінк, Елліотт Гулд, Барбра Стрейзанд
Режисер
Яне Магнуссон
Сценарій
Маттіас Норборг
Прокат
З 21 вересня 2018 по 23 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
12+