Чорна Пантера (12+)

Чорна Пантера (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чорна Пантера» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чёрная Пантера / Black Panther

Головний герой – син короля африканської країни Ваканда Т'Чалла (Чедвік Боузман). Країна ніколи не була процвітаючою, але головна її цінність – поклади унікального металу, який здатний поглинати вібрації. Вся історія маленької держави – це захист від ворогів, які прагнуть знищити населення, аби дістатися до безцінних природних копалин. Щоразу на захист ставав таємничий герой – Чорна Пантера. Коли загроза в черговий раз нависла над країною, молодий принц Т'Чалла дізнається, що саме йому належить одягнути маску Пантери і захищати свою землю.

Фантастичний бойовик «Чорна Пантера» про однойменного героя з коміксів стане 17-м фільмом Marvel Studios. 2011-го для написання сценарію запросили Марка Бейлі. У 66-му році персонаж вперше з'явився в коміксах як другорядний. Так само і на екрані. За півтора роки до виходу цієї картини, герой з'явиться в заключному фільмі про Капітана Америка.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
наукова фантастика, бойовик, пригоди, Marvel, супергерой
В головних ролях
Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан, Енді Серкіс, Лупіта Ніонго
Режисер
Райан Куглер
Сценарій
Джо Роберт Коул, Райан Куглер, Джек Кірбі
Прокат у технології ІМАХ
31 серпня 2018
Знижки весь день
31 серпня 2018
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
12+