Секс-контроль (16+)

Секс-контроль (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Секс-контроль» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Секса не будет!!! / Blockers

Для шкільних подруг Джулі, Сем і Кайли майбутній випускний вечір – час здійснення дорослих бажань. Усі троє прагнуть вперше зайнятися сексом. Уже і партнери напоготові, і атмосфера буде доречна. Подруги звикли все робити разом, тож за угодою і з дорослим життям одна від одної відставати не хочуть. Випадково про плани дівчат дізнаються їхні батьки – двоє татусів (Джон Сіна, Айк Барінхолц) і мама (Леслі Манн). Тепер вони не заспокояться, поки не зіпсують дівчатам вечір. Та й старшокласники сидіти склавши руки не збираються – у них напоготові чимало засобів протистояння старшим.

Комедія «Секс-контроль» – це режисерський дебют Кей Кеннон. До того Кеннон продюсувала кілька стрічок, знялася у восьми фільмах та написала сценарій до декількох серіалів та трьох частин фільму «Ідеальний голос». Зіграти ролі занадто дбайливих батьків запросили Джона Сіну, Айка Барінхолца та Леслі Манн. Зйомки фільму проходили в Атланті у травні 2017 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Джон Сіна, Леслі Манн, Кетрін Ньютон, Айк Баринхолц, Грем Філліпс
Режисер
Кей Кеннон
Сценарій
Брайан Кехо, Джим Кехо
Прокат
З 05 квітня 2018, орієнтовно по 02 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16+