Бобот та eнергія Всесвіту (0+)

Бобот та eнергія Всесвіту (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бобот та eнергія Всесвіту» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Бобот и энергия Вселенной / Бобот та eнергія Всесвіту

Головний герой фільму, 12-річний Владик, вигадник та фантазер. Друзі перестали вірити його історіям, тож аби повернути їхню довіру, хлопчик шукає нагоди зробити щось героїчне. І така нагода трапляється – він опиняється у центрі протистояння двох цивілізацій. Конфлікт може закінчитися вибухом, який знищить Землю. Хлопчик береться рятувати планету. Допоможуть йому в цьому дивакуватий професор, смілива дівчинка та Бобот – робот, що виглядає як трансформаторна будка.

Пригодницький фантастичний фільм «Бобот та eнергія Всесвіту» для родинного перегляду зняв український режисер Максим Ксьонда. Ідея показати глядачеві трансформаторну будку, яка знялася з місця і вирушила у мандри, з’явилася у 2010 році. Було знято кліп на пісню гурту «Танок на майдані Конго» з аналогічним сюжетом. Ідея багатьом сподобалася і творча група приступила до роботи над повнометражним фільмом. Фінансування стрічки наполовину здійснило Державне агентство України з питань кіно. Другу половину коштів внесли інвестори із Грузії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
пригоди, сімейний, фантастика
В головних ролях
Віктор Григор'єв, Іванна Бородай, Ігор Мірошниченко, Володимир Ращук, Тарас Шевченко, Микола Зміївський
Режисер
Максим Ксьонда
Сценарій
Іван Тимшин
Прокат
З 30 серпня 2018, орієнтовно по 03 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
0+