Богемна рапсодія. Оскар Фест - 2019 (16+)

Богемна рапсодія. Оскар Фест - 2019 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Богемна рапсодія. Оскар Фест - 2019» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Богемная рапсодия / Bohemian Rhapsody

Богемна рапсодія. Оскар Фест - 2019 (16+)

25 лютого , понеділок
Cinetech+, 2D
фільтри
період:
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Восени 1975 року лідер рок-гурту «Queen» пише пісню, що докорінно змінила і долю самих виконавців, і розвиток музики в цілому. Відеокліп на цю пісню став культовим та задав ритм усій галузі. Саме з цієї пісня почалася шалена популярність гурту «Queen» начолі з його фронтменом Фредді Мерк’юрі (Рамі Малек).

Музична драма «Богемна рапсодія» розповість про 15 років із життя лідера гурту «Queen» Фредді Мерк’юрі. Показані у фільмі події починаються зі створення колективу і закінчуються концертом Live Aid у 1985 році. Біографічна стрічка про життя легендарного музиканта була анонсована ще в 2010 році. Відтоді декілька разів мінялися виконавці головної ролі та потенційні режисери. Зрештою вибір зупинився на акторові Рамі Малеку, зірці серіалу «Містер Робот». Режисерське крісло посів Брайан Сінгер, який працював над трьома стрічками про Людей Ікс. Основні зйомки картини проходили у Лондоні починаючи з вересня 2017 року.

Фільм номіновано на премію Оскар одразу в 5 категоріях: «Найкращий фільм року», «Найкраща чоловіча роль», «Найкращий монтаж», «Найкращий звук» та «Найкращий звуковий монтаж». Наразі стрічка вже отримала перемогу в премії «Золотий глобус» як «Найкращий фільм — драма» та «Найкраща чоловіча роль — драма» (Рамі Малек).

imbd_logo Created with Sketch.
8.2/10
Рік
2018
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, музика, драма
В головних ролях
Рамі Малек, Майк Маєрс, Джозеф Маццелло, Ейдан Гіллен, Бен Гарді, Люсі Бойнтон, Том Голландер, Аллен Ліч, Гвілім Лі, Аарон Маккаскер
Режисер
Декстер Флетчер, Браян Сінгер
Сценарій
Ентоні МакКартен, Пітер Морган
Прокат
25 лютого 2019
Знижки
25 лютого 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
16+