Дихай (16+)

Дихай (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дихай» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дыши ради нас / Breathe

Робін (Ендрю Гарфілд) щойно одружився з чарівною Діаною (Клер Фой). Молодий, енергійний та сповнений бажання змінити світ на краще, Робін стикається з проблемою, яка зруйнувала не одну тисячу життів. Він захворів на поліомієліт та на все життя залишився паралізованим. Навіть дихати без сторонньої допомоги він не міг. Підтримка коханої дружини та неймовірна жага до життя створили диво. Замість обіцяних лікарями трьох місяців він прожив 36 років, які присвятив боротьбі за права інвалідів. Саме завдяки цій людині у світі з’явились речі, що допомагають поліпшити якість життя обмежених у русі людей.

Біографічна драма «Дихай» заснована на реальних подіях і розповідає про життя Робіна Кавендіша. Ініціатором створення стрічки виступив син Кавендіша, відомий британський кінорежисер та продюсер Джонатан Кавендіш. Він найняв Уільяма Ніколсона для написання сценарію. Постановкою зайнявся Енді Серкіс, для якого це кіно стало режисерським дебютом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, біографія
В головних ролях
Ендрю Гарфілд, Клер Фой, Дайана Рігг, Міранда Рейсон, Дін-Чарльз Чепмен, Едвард Спелірс
Режисер
Енді Серкіс
Сценарій
Вільям Ніколсон
Прокат
З 07 грудня 2017, орієнтовно по 20 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
16+