Капітан Марвел

Капітан Марвел (2019) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Капітан Марвел» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Капитан Марвел / Captain Marvel

Капітан Марвел

07 березня , четвер
08 березня , п'ятниця
09 березня , субота
10 березня , неділя
11 березня , понеділок
12 березня , вівторок
13 березня , середа
фільтри
період:
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Звертаємо особливу увагу, що у нашому кінотеатрі глядачам пропонується переглянути ексклюзивну версію стрічки у технології ІМАХ. Творці фільму постаралися і підготували для показу на екранах ІМАХ варіант, що містить зображення на 26% більше за розміром в порівнянні зі звичними екранами кінотеатрів. Кожен зможе не просто переглянути фільм, а буквально поринути в атмосферу фільму – замість звичного для ока співвідношення сторін екрану 2.4:1 фільм демонструватиметься у форматі 1.9:1.

Керол Денверс – з дитинства була в захваті від авіації. Відразу після школи дівчина вступила на службу до Військово-повітряних сил США. Швидко просуваючись по кар’єрних сходах, Керол отримала звання майора і була завербована ЦРУ. За службовим обов'язком вона стикалася з людьми Ікс, а під час виконання одного із завдань вона набула надприродних здібностей.

Героїня фільму «Капітан Марвел» на ім'я Керол Денверс, вона ж міс Марвел, Подвійна Зірка і Птах Війни, вперше з'явилася на сторінках коміксів Marvel в березні 1968 року. Її авторами були Рой Томас і Джей Колан. Міс Марвел 4 рази з'являлася в мультфільмах, існує комп'ютерна гра про неї.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2019
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
Marvel, фентезі, бойовик, пригоди, супергерой
В головних ролях
Брі Ларсон, Бен Мендельсон, Семюел Л. Джексон, Джуд Лоу, Деванда Вайз
Режисер
Анна Боден, Раян Флек
Сценарій
Мег ЛеФов, Ніколь Перлман, Женева Робертсон-Дуорет, Анна Боден, Раян Флек
Прокат
З 07 березня 2019, орієнтовно по 04 квітня 2019
Прем'єрний період орієнтовно
До 20 березня 2019
Тривалість
124 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
12+