Чорний Козак (0+)

Чорний Козак (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чорний Козак» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чорний Козак

Події розгортаються в ХVII столітті в українському селі. Ганна залишилась без чоловіка, бо той пішов на війну. Тепер вона сама господарює та виховує маленьку доньку. Від допомоги залицяльників жінка завжди відмовлялась. Та почали відбуватись дивні речі – щоночі хтось допомагає їй по господарству, виконуючи найтяжчу чоловічу роботу. Звернувшись до місцевої ворожки вдалося з’ясувати, що це Чорний Козак, якого прокляли і він ніколи не бачитиме сонячного світла.

Фентезійний фільм «Чорний Козак» знято по казці Сашка Лірника «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака і страшне закляття». Кошторис стрічки склав трохи більше 3 млн. гривень. Усе це – гроші волонтерів. Адаптацією сценарію та режисурою зайнявся Владислав Чабанюк. Робота над фільмом велася починаючи з 2008 року. Тоді ж почали знімати. Основні сцени відпрацювали у селі Легедзине на Черкащині. Серед тих, хто з’являється в кадрі багато місцевих. Лише виконавиця головної ролі Марина Юрчак – професійна актриса.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
історія, містика
В головних ролях
Марина Юрчак, Василь Середенко
Режисер
Владислав Чабанюк
Сценарій
Сашко Лірник
Прокат
З 25 жовтня 2018, орієнтовно по 07 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 25 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+