Крістофер Робін (0+)

Крістофер Робін (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Крістофер Робін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кристофер Робин / Christopher Robin

Роки йдуть, а дитячі ігри залишаються лише у спогадах. Колись Крістофер Робін разом зі своїми друзями Вінні Пухом, Кроликом, Тигрою, Совою, П’ятачком, Іа-Іа та Кенго подорожував Стоакровим лісом. А нині він – дорослий чоловік, голова сім’ї, батько та сумлінний робітник. Усе його життя зосереджене навколо роботи, так що навіть на розваги з родиною у вихідні часу не вистачає. Несподівано Крістофер Робін зустрічає свого давнього друга Вінні Пуха. Ведмежа повернулося, аби нагадати дорослому заклопотаному чоловіку, що в душі він лишається тим самим безтурботним хлопчиськом.

Сімейний фільм «Крістофер Робін» є ігровою адаптацією всесвітньо відомої казки Алана Мілна. Фільм продовжить традицію студії Disney створювати ігрові фільми за мотивами своїх популярних мультфільмів. Світ вже побачили «Аліса в Країні чудес», «Маліфісента», «Попелюшка», «Аліса в Задзеркаллі», «Книга Джунглів» та «Красуня і Чудовисько».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, пригоди, сімейний, комедія, за книгою
В головних ролях
Еван МакГрегор, Гейлі Етвел, Бронте Кармайкл, Марк Ґетісс, Джим Каммінгс
Режисер
Марк Форстер
Сценарій
Том Маккарті, Алекс Росс Перрі, Елісон Шредер
Прокат
З 02 серпня 2018, орієнтовно по 05 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
0+