Екстаз (18+)

Екстаз (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Екстаз» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Экстаз / Climax

Події розгортаються у 1996 році. Танцювальна трупа працює над своєю черговою постановкою. Та танець, що мав доводити до екстазу глядачів, зчинив небувалий ефект на самих танцівників. Вони досягли стану, не знаного донині. І у цьому стані мало хто з них лишився при ясному розумі.

Музична драма «Екстаз» від режисера Гаспара Ное виборола третю в його житті нагороду Каннського кінофестивалю. Критики називають цю роботу кращою у кар’єрі Ное. Сценарій до своєї стрічки він писав сам. У одному з трейлерів фільму можна побачити на полицях усі твори, якими надихався режисер при створенні свого дітища – це книжки румунського мислителя Даріо Ардженто та відеокасети з фільмами Луїса Бунюеля. Головну роль у стрічці виконала акторка Софія Бутелла. Решта задіяних у кадрі людей – професійні танцівники. Із усіх сцен танцю, що глядач побачить у стрічці, лише сама перша була детально зрежисована та вивчена танцівниками. Решта рухів – це імпровізація акторів.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, жахи, музика, детектив
В головних ролях
Софія Бутелла, Ромен Гійєрмік, Сухейла Якуб, Смайл Кідді, Клод Гаян Мод, Жизель Палмер, Тейлор Кастл
Режисер
Гаспар Ное
Сценарій
Гаспар Ное
Прокат
З 25 жовтня 2018, орієнтовно по 07 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 25 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
18+