Коко (0+)

Дивіться фільм Коко (0+) (Тайна Коко) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Коко (0+).
Тайна Коко / Coco

Події мультфільму розгортаються тоді, коли в Мексиці відзначається День мертвих. Всі могили на кладовищах прикрашені квітами та стрічками, а дороги освітлюються спеціальними ліхтариками та свічками. 12-річний хлопчик Мігель дуже хоче займатися музикою. Але в їхній родині така діяльність вважається прокляттям і йому на роду написано стати шевцем. Тільки один день в році зв'язок зі світом мертвих стає можливим і хлопчик спробує дізнатися у своїх предків те, що його хвилює найбільше – чи зможе він стати справжнім музикантом.

Мультфільм «Коко» створений режисером і сценаристом Лі Анкрічем. Ідея сюжету була озвучена ще в 2010 році. З тих пір команда мультиплікаторів студії Pixar кілька разів відвідувала Мексику, щоб ближче познайомитися з традиціями святкування Дня мертвих. Незвичне для нашої культури свято відзначається в цих краях більше 3000 років. Родичів, що пішли на той світ, поминають у веселій легкій атмосфері, роблячи акцент на радісних та найсвітліших спогадах про них.

Після мультфільму буде продемонстровано короткометражку «Олаф», тривалістю 22 хвилини.

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Гаель Гарсіа Берналь, Бенджамін Бретт, Рені Віктор
Режисер
Лі Анкріч, Адріан Моліна
Сценарій
Адріан Моліна
Прокат
З 23 листопада 2017
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
0+