Коко (0+)

Коко (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Коко» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.
Тайна Коко / Coco

Події мультфільму розгортаються тоді, коли в Мексиці відзначається День мертвих. Всі могили на кладовищах прикрашені квітами та стрічками, а дороги освітлюються спеціальними ліхтариками та свічками. 12-річний хлопчик Мігель дуже хоче займатися музикою. Але в їхній родині така діяльність вважається прокляттям і йому на роду написано стати шевцем. Тільки один день в році зв'язок зі світом мертвих стає можливим і хлопчик спробує дізнатися у своїх предків те, що його хвилює найбільше – чи зможе він стати справжнім музикантом.

Мультфільм «Коко» створений режисером і сценаристом Лі Анкрічем. Ідея сюжету була озвучена ще в 2010 році. З тих пір команда мультиплікаторів студії Pixar кілька разів відвідувала Мексику, щоб ближче познайомитися з традиціями святкування Дня мертвих. Незвичне для нашої культури свято відзначається в цих краях більше 3000 років. Родичів, що пішли на той світ, поминають у веселій легкій атмосфері, роблячи акцент на радісних та найсвітліших спогадах про них.

Перед мультфільмом буде продемонстровано короткометражний фільм «Крижане серце: Різдво з Олафом», тривалістю 22 хвилини.

imbd_logo Created with Sketch.
8.4/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Гаель Гарсіа Берналь, Бенджамін Бретт, Рені Віктор
Режисер
Лі Анкріч, Адріан Моліна
Сценарій
Адріан Моліна
Прокат
З 23 листопада 2017, орієнтовно по 21 лютого 2018
Прем'єрний період
До 06 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
0+