Крід: Спадок Роккі Бальбоа

Крід: Спадок Роккі Бальбоа (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Крід: Спадок Роккі Бальбоа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Крид: Наследие Рокки Бальбоа / Creed

Адоніс Джонсон Крід (Майкл Б. Джордан) ніколи не бачив свого батька, той помер до його народження. Син великого боксера не збирався займатися цим спортом, але кров батька, що тече в його жилах, дає про себе знати. Намагаючись знайти гідного тренера, хлопець приїжджає до Роккі Бальбоа (Сільвестр Сталлоне), який живе у Філадельфії в повній самоті. У сині свого колишнього суперника, а згодом кращого друга, Роккі бачить великий потенціал і готовий передати йому всю свою майстерність.

Спортивна драма «Крід: Спадок Роккі Бальбоа» – це сьомий фільм із серії про боксера Роккі. Картина виходить на екрани через 40 років після прем'єри першої частини франшизи. У разі касового успіху, творці планують зняти повноцінну серію з трьох фільмів про нового героя – Адоніса Кріда. Автор ідеї та режисер картини Райан Куглер за свою дебютну роботу удостоєний призу Каннського кінофестивалю. Даний фільм є другою його роботою. Як і у всіх фільмах про Роккі, у написанні сценарію брав участь сам Сільвестр Сталлоне.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, спорт
В головних ролях
Майкл Б. Джордан, Сільвестр Сталлоне, Грем МакТавіш, Вуд Харріс, Тесса Томпсон, Марк Сміт
Режисер
Райан Куглер
Сценарій
Райан Куглер, Аарон Ковінгтон, Сільвестр Сталоне
Прокат
З 14 січня 2016 по 03 лютого 2016
Прем'єрний період до:
20 січня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
21 січня 2016 р.
Тривалість
133 хв.
Вікові обмеження
14+