Девід Лінч: Життя в мистецтві

Девід Лінч: Життя в мистецтві (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Девід Лінч: Життя в мистецтві» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дэвид Линч: Жизнь в искусстве / David Lynch: The Art Life

Благодійна організація «Фонд Девіда Лінча Україна» та дистриб’ютор авторського кіно KINOVE оголосили додаткову низку показів документального фільму «Девід Лінч: життя в мистецтві». Прем'єра цієї кінокартини в Україні минулого року викликала справжній фурор, і на численні прохання глядачів було вирішено організувати ще декілька показів.

Фільм буде показано 19 квітня в мережі кінотеатрів Планета Кіно в Києві, Харкові та Львові. Кошти, отримані від показів будуть спрямовані на навчання ветеранів АТО трансцендентальній медитації. Ця науково обґрунтована методика допомагає воїнам краще адаптуватися в мирному житті та подолати посттравматичний стресовий розлад.

Девід Лінч запрошує нас у захопливу та дуже особистісну подорож його життям. Від ідилічного виховання у провінційній Америці до темних вулиць Філадельфії, разом з режисером ми прослідковуємо події, що сформували одного із найзагадковіших митців сучасного кінематографу. «Девід Лінч: Життя в мистецтві» поглинає все найкраще з творчості режисера, його власної музики та ранніх фільмів, і допомагає пролити світло на найтемніші закутки його унікального світу, даючи глядачам можливість краще зрозуміти людину і митця. За словами самого Лінча: «Я певен: щоразу, коли ви робите щось нове — малюєте картину абощо - ви виходите з ідей, які вже були у вас в минулому; ідеї минулого накладають свої чари на нові, дарують їм нові кольори; навіть найновіші ідей несуть кольори та відтінки старих».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
США, Данія
Мова
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний, артхауз, розумне
В головних ролях
Девід Лінч
Режисер
Джон Нгуйєн, Рік Барнс, Олівія Неєргаард-Холм
Сценарій
-
Прокат у Києві
З 19 квітня 2018
Знижки весь день
19 квітня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+