Валькірія (мовою оригіналу) (0+)

Валькірія (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Валькірія (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Валькирия / Die Walküre

Антоніо Паппано диригує міжнародним оркестром у другій опері епопеї Ріхарда Вагнера «Перстень Нібелунгів».

Цикл Перстня Вагнера — це одна з найвидатніших робіт за всю історію опери. Диригентом постановки Кіта Ворнера став Антоніо Паппано, Музичний директор Королівського Оперного Театру, а всі композиції виконує хор фантастичних співаків, які спеціалізуються на творчості Вагнера. Цикл, що складається з чотирьох опер, є мандрівкою від початку світу до його занепаду, під час якої ми зустрічаємо богів, героїв та монстрів. Цей епічний міф змальовує усі людські почуття та надзвичайно потужні ідеї. Перстень завжди залишається непересічною подією для світу опери: раз переживши, вже не забудеш.

«Валькірія» — це друга опера циклу, у якій лунають його найяскравіші композиції: блискуча Музика Чарівного Вогню та вибухові Мандри Валькірій. А серед оновленої музики та норвезької міфології, у самому серці цієї опери — незабутні персонажі, як, наприклад, близнюки Зіґмунд та Гундінґ, Вотан і його дочка Валькірія, Брунгільда, та їхні складні хитросплетені стосунки.

Опера в трьох діях. З двома антрактами.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
німецька (з українськими та англійськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Стюарт Скелтон, Емілі Меджі, Джон Ландґрен, Ніна Стемме, Сара Конноллі
Режисер
Кіт Ворнер
Музика
Ріхард Вагнер
Прокат
04 грудня 2018
Знижки весь день
04 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
300 хв.
Вікові обмеження
0+