Валькірія ()


Die Walkure

Антоніо Паппано диригує міжнародним оркестром у другій опері епопеї Ріхарда Вагнера «Перстень Нібелунгів».

Цикл Перстня Вагнера — це одна з найвидатніших робіт за всю історію опери. Диригентом постановки Кіта Ворнера став Антоніо Паппано, Музичний директор Королівського Оперного Театру, а всі композиції виконує хор фантастичних співаків, які спеціалізуються на творчості Вагнера. Цикл, що складається з чотирьох опер, є мандрівкою від початку світу до його занепаду, під час якої ми зустрічаємо богів, героїв та монстрів. Цей епічний міф змальовує усі людські почуття та надзвичайно потужні ідеї. Перстень завжди залишається непересічною подією для світу опери: раз переживши, вже не забудеш.

«Валькірія» — це друга опера циклу, у якій лунають його найяскравіші композиції: блискуча Музика Чарівного Вогню та вибухові Мандри Валькірій. А серед оновленої музики та норвезької міфології, у самому серці цієї опери — незабутні персонажі, як, наприклад, близнюки Зіґмунд та Гундінґ, Вотан і його дочка Валькірія, Брунгільда, та їхні складні хитросплетені стосунки.

Опера в трьох діях. З двома антрактами.

Валькірія
Рік
2018
Країна
Німеччина
Мова
Deutsch
Жанр
опера
У головних ролях
-
Режисер
-
Прокат
З 29 листопада 2018 до 04 грудня 2018
Знижки
З 29 листопада 2018
Тривалість
300 хв.

В кіно зараз 29 фільмів

Скоро на екранах 20 фільмів

Читати опис
Кінотеатр Планета Кіно – це щось! Ніде в Україні ти не зустрінеш такої кількості надсучасних кінотехнологій, зібраних в одному місці. Канадська технологія IMAX, особливістю якої є екран розміром з п'ятиповерховий будинок та надчіткий звук. Зали 4DX від південнокорейської компанії для тих, хто любить дивитися фільми екстремально: рухливі крісла, бризки води, спалахи світла, запахи – усі ці спецефекти гармонійно вписуються у сюжет картини. Авторська технологія CINETECH+ з надширокими проходами і кріслами та екранами від стіни до стіни ідеально підходить для перегляду кіно з друзями. Кіноресторан RE'LUX, в якому можна дивитися кіно і їсти страви від шеф-кухаря одночасно. Крім того мережа відкрила перший у місті Київ кіномаркет, де ти купуєш попкорн, снеки та напоїв як у супермаркеті. Також у кінотеатрі є бар, де можна випити каву чи коктейль, підкріпитися десертом, піцою або ролами. Для перегляду кінотеатр пропонує як останні новинки кіно, так і додатковий контент: трансляції матчів, концертів, артхаус, документальне та фестивальне кіно, сеанси для мам з маленькими дітьми та фільми в оригінальній озвучці. Планета Кіно знаходиться у РЦ Блокбастер. Придбати квитки можна на сайті, у мобільному додатку та у касах кінотеатру.
Наверх Created with Sketch.