Динозаври: у пошуках сенсації (0+)

Динозаври: у пошуках сенсації (2019) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Динозаври: у пошуках сенсації» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Динозавры: в поисках сенсации / Dinosaurs

Протягом тижня на вас чекає програма «Кіно на Різдво» — вибухова суміш минулих гучних прем’єр та кількох новинок від KyivMusicFilm.

Чи замислювались ви колись, як гігантські скелети динозаврів Крейдового чи Юрського періоду потрапляють до музеїв? «Динозаври: у пошуках сенсації» — документальний фільм, що розповість про найцікавіші факти з життя та останніх днів найбільших істот на планеті.

Деякі з них, особливо хижаки, досягали висоти будинку та ваги у кілька десятків тон й мали міцні щелепи та зуби. Та попри захват, що охоплює нас під час кожного візиту до музеїв, більшість скелетів динозаврів являють собою дуже ретельну реконструкцію. Оригінальні ж зразки у світі можна перерахувати на пальцях. Але звідки вони взялися? Як вчені та археологи займаються пошуком справжніх кісток динозаврів? Як їм вдається знайти те, що вже мільйони років приховано глибоко під землею?

Директор та продюсер стрічки Францеско Іверніцці вирушає у подорож унікальними місцями знахідок кісток, щоб розкрити головні таємниці динозаврів. Від сенсаційних знахідок у найвіддаленіших точках планети до сучасних лабораторій та аукціонних будинків світу, де колекціонери та наукові інститути сперечаються за право отримати ці рідкісні екземпляри.

Динозаври — це захоплюча подорож історією динозаврів, що знімалася по слідах в Італії, Швейцарії, Франції та США, яка допоможе розкрити таємницю найвеличніших створінь, що колись жили на землі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2019
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
10 січня 2019
Знижки весь день
10 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+