Не хвилюйся, він далеко не піде (16+)

Не хвилюйся, він далеко не піде (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Не хвилюйся, він далеко не піде» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Не волнуйся, он далеко не уйдёт / Dont Worry, He Wont Get Far on Foot

Джон Каллахан (Хоакін Фенікс) народився в 1951 році. Він виріс з прийомними батьками, рано почав пиячити. У 21 рік він потрапив у автокатастрофу, у наслідок якої до кінця життя був прикутий до інвалідного візочка. Це змусило його змінити ставлення до життя і він почав малювати. Давалося це нелегко – доводилося тримати олівець двома руками. Вже в 27 він набув неабиякої слави. Його регулярно друкували у газетах, його критикували, ним захоплювалися.

Комедійна драма «Не хвилюйся, він далеко не піде» розповідає про життя карикатуриста Джона Каллахана. У основі фільму лежить автобіографічна книга Каллахана. Режисурою та сценарієм зайнявся Ґас Ван Сент – чотириразовий володар нагород Каннського кінофестивалю. Ідея зняти стрічку про відомого карикатуриста виникла ще в 1989 році. Тоді головну роль хотів зіграти Роббін Уільямс. Зрештою повномасштабні роботи над проектом почалися лише в 2016 році і головна роль дісталася Хоакіну Феніксу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Хоакін Фенікс, Джона Хілл, Руні Мара, Джек Блек, Бет Дітто, Марк Веббер, Кім Гордон, Удо Кір
Режисер
Ґас Ван Сент
Сценарій
Ґас Ван Сент
Прокат
З 30 серпня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+