Дріс Ван Нотен (18+)

Дріс Ван Нотен (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дріс Ван Нотен» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дрис Ван Нотен / Dries

Дріс Ван Нотен (18+)

22 січня , вівторок
Cinetech+, 2D
23 січня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Зазвичай потайний, Дріс Ван Нотен уникає камер та зайвий раз не з'являється на публіці. Але у цьому фільмі ми побачимо іншого Ван Нотена. Протягом року Рейнер Хольцемер буквально ходив по п'ятах дизайнерові й фільмував усе найцікавіше з особистого життя та роботи Дріса. Він відкрито розповідає про перші вдачі та розчарування, власну філософію та особисте життя.

Цей фільм — це захоплююча годинна прогулянка разом із зірковим дизайнером. Унікальна можливість побачити процес створення колекцій, прогулятися складом Rue du Chemin Vert, де проходили кілька показів його бренду й навіть на власні очі побачити процес виготовлення фірмових вишивок, що виготовляються в окремій майстерні Дріса у Калькутті.

Режисеру стрічки знадобилося три роки, аби вмовити Ван Нотена зняти фільм про його життя та творчість. Рейнер Хольцемер показує досі невідому сторону легендарного бельгійського кутюр’є, що неодмінно буде цікава навіть тим, хто ніколи не слідкував за сучасною модою.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2017
Країна
Німеччина, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Райнер Хольцемер
Сценарій
-
Прокат
З 17 січня 2019 по 23 січня 2019
Знижки
З 17 січня 2019
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
18+