Дюнкерк (12+)

Дюнкерк (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дюнкерк» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Dunkirk

Події картини розгортаються під час Другої світової війни на півночі Франції. Дюнкеркська битва між німецькою армією і частинами британських, французьких і бельгійських військ закінчилася відступом союзників до лінії берега. Кільце противника звужувалося, і тисячі солдатів опинилися заблоковані між морем і наступаючими німцями. Британський флот отримує наказ евакуювати війська. Одночасно уряд Великобританії звертається до всіх власників кораблів і човнів з проханням про допомогу. За попередніми підрахунками врятувати можна було близько 45 тисяч солдатів. На ділі було врятовано майже 340 тисяч життів.

Військова драма «Дюнкерк» побудована на реальних подіях часів Другої світової війни. Крістофер Нолан виступив в якості режисера, сценариста і співпродюсера. Зйомки проходили на тому ж місці, звідки в 1940 році велася евакуація. При постановці масових сцен Нолан вирішив відмовитися від комп'ютерної графіки, тож частина техніки, яка з'явиться на екрані, зроблена реквізиторами з картону.

imbd_logo Created with Sketch.
7.9/10
Рік
2017
Країна
США, Великобританія, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
військовий, драма, історія
В головних ролях
Фіонн Вайтгед, Гаррі Стайлс, Том Гарді, Кеннет Брана, Марк Райленс, Кілліан Мерфі
Режисер
Крістофер Нолан
Сценарій
Крістофер Нолан
Прокат
З 20 липня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Прокат у технології IMAX та 4DX
До 9 серпня 2017
Прем'єрний період
До 26 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день у технології IMAX та Cinetech+
З 27 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
12+