Янгол (16+)

Янгол (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Янгол» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ангел / El angel

Карлос Робледо Пуча (Лоренцо Ферро) виглядав як янгол, проте поводився як диявол. Усе, що йому було потрібно, він брав силою – чи це гроші, чи це жінки. Усі, хто ставав на його шляху, відправлялися на той світ.

Біографічна кримінальна драма «Янгол» заснована на реальних подіях та розповідає про серійного вбивцю з оманливою зовнішністю. Карлос Робледо Пуча був затриманий за скоєні злочини у 1973 році. На той момент йому виповнилося 20 років, а звинувачень вистачило, аби засудити його до довічного ув’язнення. На його рахунку 11 вбивств, зґвалтування та понад 40 пограбувань. Пуча є наймасовішим серійним вбивцею за всю історію Аргентини. Аби унеможливити його вихід на свободу, було внесено зміни до законодавства. Стрічку про життя злочинця було висунуто від Аргентини на здобуття премії «Оскар», проте вона не потрапила до числа номінантів. Прем’єра картини відбулася у 2018 році у рамках Канського кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2018
Країна
Аргентина, Іспанія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трагікомедія
В головних ролях
Лоренцо Ферро, Чіно Дарін, Даніель Фанего
Режисер
Луїс Ортега
Сценарій
Серхіо Олгуін, Луїс Ортега
Прокат
З 10 січня 2019, орієнтовно по 16 січня 2019
Знижки
З 10 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+