Еліот - найменше оленя Санти (0+)

Еліот - найменше оленя Санти (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Еліот - найменше оленя Санти» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эллиот / Elliot the Littlest Reindeer

До Різдва лишаються усього три дні, а один з найдосвідченіших оленів з упряжки Санта Клауса вирішує піти на пенсію. З’явилося вакантне місце і мрія спритного поні Еліота близька як ніколи. Та чи візьмуть в упряжку до оленів звичайного маленького поні? Туди так просто не потрапиш. Сотні оленів тренуються цілий рік, аби пройти шалено складний фінальний відбір, що проводиться на Північному полюсі. Подивіться на красенів оленів! В них великі потужні лапи, ошатні гарні роги... Та мрія Еліота виявилась сильнішою за будь-які перепони. Він доведе усім, а в першу чергу самому Санті, що гідний входити до його зіркової команди. Діти вже чекають на різдвяні подарунки, а Еліоту не терпиться доставити їх якнайшвидше.

Канадський мультфільм «Еліот - найменше оленя Санти» – це дітище Дженніфер Весткотт. Вона сама зайнялася режисурою та прийняла учать у написанні сценарію разом з Марком ван Де Веном.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2018
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, анімація, сімейний, пригоди
В головних ролях
Морена Баккарін, Джош Хатчерсон, Мартін Шорт, Джон Кліз, Саманта Бі
Режисер
Дженніфер Весткотт
Сценарій
Дженніфер Весткотт
Прокат
З 27 грудня 2018, орієнтовно по 16 січня 2019
Знижки
З 27 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
0+