Чорна течія (16+)

Чорна течія (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чорна течія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Черная полоса / Fleuve noir

Коли підліток Дені Арно зник, першою підняла тривогу його мати Соланж (Сандрін Кіберлен). Розслідувати справу призначили досвідченого комісара Франсуа Вісконті (Венсан Кассель). Його вже мало що чіпляє з побаченого на роботі, та цього разу дивним видається усе. Головна підозра падає на репетитора з французької Яна Беллеля (Ромен Дюріс), який пропонує допомогу у пошуках свого учня.

Трилер «Чорна течія» знято у копродукції Франції та Бельгії. У основі сюжету стрічки лежить твір Дрора Мішані, ізраїльського письменника та перекладача, який спеціалізується на кримінальних романах. Книга під назвою «Тривожне зникнення» була написана у 2011 році та була видана у перекладі французькою у 2014 році. Адаптацією сценарію займались спільно Лу де Фанжо Сіньоле та режисер стрічки Ерік Зонка, володар призу Канського кінофестивалю за кращий короткометражний фільм. Виконати головні ролі запросили кращих зірок французького кінематографа – Венсана Касселя та Ромена Дюріса.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2018
Країна
Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер
В головних ролях
Венсан Кассель, Ромен Дюріс, Сандрін Кіберлен, Елоді Буше
Режисер
Ерік Зонка
Сценарій
Ерік Зонка, Лу де Фанжо Сіньоле
Прокат
З 18 жовтня 2018, орієнтовно по 31 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+