Скло (16+)

Скло (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Скло» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гласс / Glass

Події розгортаються у закритій психіатричній лікарні. Тут утримуються небезпечні злочинці з розладами особистості. Лікар-психіатр Еліс Тейпл (Сара Полсон) досліджує стан трьох в’язнів. Девід Дан (Брюс Вілліс) вважає себе супергероєм, невразливим до будь-яких фізичних впливів. Елайджа Прайс (Семюел Л. Джексон) називає себе Містер Скло. Він має дуже крихкі кістки та надзвичайний інтелект. Найнебезпечніший із в’язнів – Кевін Крамб (Джеймс Мак-Евой). У ньому одночасно уживаються 23 різних особистості.

Фантастичний трилер «Скло» режисера М. Найта Ш’ямалана – це продовження одночасно двох його стрічок: «Спліт» та «Невразливий». Знімаючи «Невразливого» Ш’ямалан вигадав ще одного героя, але так і не зміг включити його в сюжет фільму через обмежений бюджет. Задум реалізувався у «Спліті» 2016 року. З огляду на касовий та критичний успіх цього проекту, режисер наважився поєднати героїв у спільному фільмі, який слугуватиме продовженням розпочатих раніше історій.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, хоррор, містика
В головних ролях
Джеймс Мак-Евой, Брюс Вілліс, Семюел Л. Джексон, Аня Тейлор-Джой, Сара Полсон, Спенсер Тріт Кларк
Режисер
М. Найт Ш'ямалан
Сценарій
М. Найт Ш'ямалан
Прокат
З 17 січня 2019, орієнтовно по 27 лютого 2019
Прокат у технології IMAX орієнтовно
До 30 січня 2019
Прокат у технології 4DX орієнтовно
До 06 лютого 2019
Прем'єрний період
До 23 січня 2019
Знижки у технології IMAX та Cinetech+
З 24 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
129 хв.
Вікові обмеження
16+