На межі світів (16+)

На межі світів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «На межі світів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

На границе миров / Gräns

Головна героїня Тіна (Єва Меландер) працює на митниці. Вона цінний співробітник, бо буквально нюхом відчуває будь-яку людську емоцію. Ніхто не може пронести повз неї заборонений вантаж. Та попри кар’єрний успіх живеться Тіні нелегко. Вона завжди знала, що відрізняється від решти людей. У спину їй завжди кричали про її потворність. Якось крізь митницю проходив дивний чоловік Воде (Ееро Мілонофф) і його емоції Тіна не змогла відчути, хоча точно розуміла, що йому є що приховувати. Вони дивовижно схожі одне на одного – подібна комплекція, подібні обличчя та навіть рухи. Ближче знайомство з Воде допоможе Тіні зрозуміти хто ж вона насправді.

Фентезійний трилер «На межі світів» є кіноадаптацією роману Юна Айвіде Линдквиста «Впусти мене». Заради незвичних ролей акторам довелось набрати 20 кілограмів кожному. На накладання гриму щоденно витрачали по 4 години. Стрічка отримала нагороду «Особливий погляд Каннського кінофестивалю».

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Швеція, Данія
Озвучений
українською мовою
Жанр
фантастика, романтика, трилер
В головних ролях
Єва Меландер, Ееро Мілонофф, Віктор Акерблом-Нільссон, Матті Боустед, Йорген Торссон
Режисер
Алі Аббасі
Сценарій
Алі Аббасі, Юн Айвіде Ліндквіст, Ізабелла Еклеф
Прокат
З 01 листопада 2018, орієнтовно по 07 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+