Казка на ніч (16+)

Казка на ніч (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Казка на ніч» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кукловод / He's Out There

Матір (Івонн Страховскі) та дві її маленькі доньки (Анна Пніовскі, Ебігейл Пніовскі) приїздять до орендованого заміського будиночку. Спершу планували відпочити усією родиною, разом із татом (Джастін Бруенінг), та зрештою вирушили самі. Він мав приїхати за кілька днів. Непосидючі дівчата знайшли у лісі сюрпризи та іграшки, залишені тут ніби спеціально для них. Усі знахідки поприносили до будинку, не підозрюючи наскільки небезпечними вони можуть бути. Колись тут жила родина з дивним хлопчиком на ім’я Джон. Хлопчик зник, дорослі переїхали. Тепер загадковий чоловік з лісу (Райен Макдоналд) зробить усе, аби ця родина зникла безслідно.

Фільм жахів «Казка на ніч» зняв невідомий раніше режисер Куїнн Лешер. Частина критиків сходяться до думки, що це псевдонім. Над сценарієм працював Майк Сканнелл. Івонн Страховскі, яка знялася у головній ролі, має досвід роботи у фільмах жахів. Сестри Пніовскі, попри свій юний вік, мають солідний досвід зйомок у кіно.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Івонн Страховскі, Анна Пніовскі, Ебігейл Пніовскі, Райен МакДоналд, Джастін Бруенінг, Джуліан Бейлі
Режисер
Куїнн Лешер
Сценарій
Майк Сканнелл
Прокат
З 29 листопада 2018, орієнтовно по 05 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+