Спадковість (16+)

Спадковість (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спадковість» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Наследственность / Hereditary

Енні Грехем (Тоні Коллетт) щойно поховала матір. Жінка мала непростий характер та багатьом дошкуляла своєю деспотичністю. Та коли її не стало, родина мала за чим по справжньому сумувати – за спокоєм та безпекою. Після смерті старої почали коїтись дивні речі. Сама Енні та її діти стали джерелом незрозумілої сили. Усі члени родини, самі того не бажаючи, отримали у якості спадку страх довжиною у решту життя. А чи зможе це життя бути довгим – питання сумнівне. Приборкати невідому силу спробує найстарша у родині – Енні. Корінь нещасть криється у давніх таємницях сімейства і все це потрібно розгадати якнайшвидше.

Фільм жахів «Спадковість» створив сценарист та режисер Арі Астер. Це перша його робота на великому екрані. У доробку Астера короткометражки різних жанрів, у тому числі комедії. Для виконання головної ролі запросили досвідчену Тоні Коллетт, за плечима якої робота над майже 140 стрічками.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
фантастика, драма, хоррор
В головних ролях
Тоні Коллетт, Гебріел Бірн, Алекс Вулф, Енн Дауд, Меллорі Бехтель
Режисер
Арі Астер
Сценарій
Арі Астер
Прокат
З 07 червня 2018, орієнтовно по 13 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
16+