Готель «Артеміда» (16+)

Готель «Артеміда» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Готель «Артеміда»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отель «Артемида» / Hotel Artemis

Події розгортаються у Лос-Анджелесі у 2028 році. Якщо місцеві злочинці отримують поранення, про яке не варто знати поліції, то до звичайних лікарень не йдуть. Усі йдуть до Медсестри (Джоді Фостер) у її готель «Артеміда». Тут можна отримати медичну допомогу у повному обсязі, проте неодмінно потрібно виконувати встановлені правила. Ніяких образ персоналу. Ніякої зброї. Ніяких вбивств інших пацієнтів. До готелю завітали нові постояльці. І вони цілком поважають тутешні порядки, та виконати їх буде не можливо з огляду на річ, яку вони пронесли із собою. Це сейф розміром зі звичайну ручку, що зберігає величезні гроші.

Кримінальний трилер «Готель «Артеміда» створено у копродукції Великобританії та США. Фільм є режисерським дебютом сценариста Дрю Пірса, відомого за фільмами «Залізна людина 3» та «Місія неможлива: Нація ізгоїв». Головну жіночу роль виконала дворазова володарка премії Оскар за кращу жіночу роль Джоді Фостер.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, фантастика
В головних ролях
Джефф Ґолдблюм, Софія Бутелла, Джоді Фостер, Закарі Куінто, Дейв Батіста, Чарлі Дей
Режисер
Дрю Пірс
Сценарій
Дрю Пірс
Прокат
З 23 серпня 2018, орієнтовно по 19 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 23 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
16+