Людина з табуретом (12+)

Людина з табуретом (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Людина з табуретом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Человек с табуретом / Людина з табуретом

Цей фільм – це подорож довжиною у життя. Тут є місце пошукам щастя та здійсненням мрій, казкам, пісням та танцям і, як у будь-якому житті, розчаруванням. У далекому 2004 році на кухні у одній з київських квартир народилася ідея – донести табурет до океану. Автор задуму Леонід Кантер у супроводі найближчих друзів здійснив чотири подорожі, фільмуючи усе, що з ними відбувалося.

Документальний пригодницький фільм «Людина з табуретом» – це остання робота українського режисера Леоніда Кантера. Стрічка показує останню із чотирьох подорожей до океану, що тривала рік. У цю мандрівку разом з Леонідом Кантером вирушили його друзі, дружина та 2-річна донька. Наприкінці подорожі у родині з’явилася ще одна донька. Загалом, носячи табурети, герої фільму здолали понад 60 тис.км та відвідали 50 країн. Режисером фільму став Ярослав Попов. Влітку 2018 року Леонід Кантер добровільно пішов з життя, що внесло корективи в остаточний сюжет фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
оригінал
Жанр
документальний, пригоди, українське
В головних ролях
Леонід Кантер
Режисер
Ярослав Попов
Автор ідеї
Леонід Кантер
Прокат
З 28 лютого 2019 по 06 березня 2019
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+