Imagine: John and Yoko (мовою оригіналу) (12+)

Imagine: John and Yoko (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Imagine: John and Yoko (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Imagine: John and Yoko

В 1972 році світ вперше побачив режисерську роботу Джона Леннона та Йоко Оно — кінострічку Imagine. Вони зафільмували процес запису однойменної платівки, а продюсер гурту, Філ Спектр, додав свою візуальну інтерпретацію композицій. До річниці дня народження Джона Леннона виходить оновлена версія фільму, що кадр за кадром була відреставрована з оригінальних матеріалів. Звук також не залишився поза увагою: володар трьох Греммі, Пол Хікс, зробив так, що під час перегляду ви відчуєте себе у кімнаті разом з самим Джоном.

Окрім Джона та Йоко у фільмі з’являються Джордж Харрісон, Фред Астер, Дік Каветт та Енді Ворхол. До оригінальної версії стрічки творці додали ще 15 хвилин матеріалу, що не був показаний раніше — записи ‘How Do You Sleep?’ та ‘Oh My Love’ у студії Джона, а також особиста версія ‘Oh Yoko’, знята протягом акції ‘bed-in for peace’.

Сама Йоко коментує: «Всі, хто працював над альбомом Imagine — люди миру, і це дуже просвітляючий та захоплюючий досвід. Пам’ятайте, кожен з нас може змінити світ».

https://karabas.live/bed-in-for-peace-john-yoko

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
музика
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
11 жовтня 2018
Знижки весь день
11 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
12+