Інтерстеллар

Інтерстеллар (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Інтерстеллар» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Интерстеллар / Interstellar

Головний герой картини «Інтерстеллар» – Купер (Метью МакКонахі). Він вчений-фізик і разом зі своїми колегами йому вдалося виявити чорну діру. Через цю «червоточину» дослідники намагаються навчитися долати час та простір. Кінцева мета таких небезпечних експериментів – зробити можливими подорожі у найвіддаленіші кінці космосу, які займали б якомога менше часу в подорожуючих.

У 2006 році Стівен Спілберг та Paramount Pictures запланували створити науково-фантастичний фільм на основі досліджень фізика-теоретика Кіпа Торна. У 2012 році за фільм взялися брати Нолани. Стрічка була повністю знята найсучаснішими камерами IMAX, вартістю понад $26млн. Зверніть увагу, президент корпорації IMAX Грег Фостер особливо відзначив в одному зі своїх інтерв'ю, що «Крістофер Нолан робить IMAX краще! Він бере камери, які ми сконструювали, і знаходить їм таке застосування, про яке ми й подумати не могли. Він використовує їх на максимумі, так, як ніхто інший до нього. Він бере розміри нашого екрану, співвідношення його сторін, роздільну здатність і знаходить різні шляхи, завдяки яким картинка виглядає зовсім інакше, ніж все, що було до неї!»

Одеса та Харків мають унікальний шанс пережити космічні пригоди у наших 4DX-залах! Мережа кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» є ексклюзивним представником корейської технології 4DX в Україні. Спеціально до показу «Інтерстеллар» компанія CJ 4DPLEX надала нам 700 подарунків, серед яких теплі брендовані ковдри та фірмові термо-чашки. Деталі про конкурс та його умови читайте на нашому сайті.

imbd_logo Created with Sketch.
8.6/10
Рік
2014
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика
В головних ролях
Метью МакКонахі, Енн Хетеуей, Джессіка Честейн, Метт Деймон, Макензі Фой
Режисер
Крістофер Нолан
Сценарій
Крістофер Нолан, Джонатан Нолан, Кіп Торн
Прокат
З 06 листопада 2014
Тривалість
169 хв.
Вікові обмеження
14 років