Дублікат (16+)

Дублікат (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дублікат» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дубликат / Jonathan

Джонатан (Енсел Елгорт) живе звичним для жителя Манхеттену життям. О сьомій ранку він прокидається і після пробіжки іде на роботу. Та рівно о сьомій вечора він має повернутися додому і лягти спати. Річ у тім, що одним тілом по черзі користуються два брати. Один живе вдень, інший – Джон – уночі. Вони знають про існування один одного і спілкуються через відеозаписи. Щоденні звіти лишає кожен, аби розуміти як їхнє спільне тіло проводило час. Та чи все у цих відеозвітах правда? Чи кожна подія, яка відбувається з одним із братів відома іншому? Одного разу стаються події, які перемішують життя та інтереси братів. Ці події незворотні, тож тепер братам доведеться сперечатися чиє ж життя більше заслуговує на гармонійне продовження.

Фантастична драма «Дублікат» створена режисером-дебютантом Білл Олівером. Окрім самого Олівера, у написанні сценарію взяли участь Грегорі Девіс та Пітер Ніковіц.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
наукова фантастика, трилер
В головних ролях
Енсел Елгорт, Патріша Кларксон, Сьюкі Уотерхаус, Метт Бомер, Дуглас Ходж, Джо Егендер, Джефф Кім
Режисер
Білл Олівер
Сценарій
Грегорі Девіс, Пітер Ніковиц, Білл Олівер
Прокат
З 27 грудня 2018, орієнтовно по 02 січня 2019
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16+