Навсікая з Долини Вітрів (0+)

Навсікая з Долини Вітрів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Навсікая з Долини Вітрів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Навсикая из долины ветров / Kaze no tani no Naushika

Навсікая з Долини Вітрів (0+)

28 березня , четвер
Cinetech+, 2D
29 березня , п'ятниця
Cinetech+, 2D
30 березня , субота
Cinetech+, 2D
31 березня , неділя
Cinetech+, 2D
01 квітня , понеділок
Cinetech+, 2D
02 квітня , вівторок
Cinetech+, 2D
03 квітня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
період:
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

«Навсікая з Долини Вітрів» — епічний аніме-блокбастер на перетині фантастики, фентезі та теми екології, є однією з найвідоміших робіт легендарної студії «Гіблі». Фільм входить до списку найкращих науково-фантастичних фільмів та рейтингу «250 найкращих фільмів за версією IMDb».

«Навсікая з Долини Вітрів» став другим фільмом Хаяо Міядзакі як режисера, а під час його створення Міядзакі надихався стилем французького автора коміксів Жана Жиро.

Недбалість людей і нещадна експлуатація земних надр призвели до страшної екологічної катастрофи: зникли колись квітучі цивілізації, а поверхню планети вкрило гігантське Море Гнилі, що випускає в атмосферу отруйні спори своїх рослин. На руїнах колишніх цивілізацій сформувалося мирне царство Долина Вітрів, мешканці якого протягом усього життя протистоять химерним комахоподібним володарям Моря Гнилі, щоб не допустити поширення шкідливої рослинності. І лише принцеса Навсікая має можливість врятувати світ, повернувши людям любов до життя.

Studio Ghibli — легендарна студія, де довгий час працювала команда кращих японських аніматорів. Під керівництвом легендарного Хаяо Міядзакі вони створили чимало фільмів, які стали культовими далеко за межами Японії. Серед них «Мій сусід Тоторо», «Мандрівний замок», «Принцеса Мононоке» та інші.

У 2019 році відреставровані фільми повертаються на великий екран з показами у містах України в рамках великої ретроспективи студії Ґіблі.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2018
Країна
Японія, США
Озвучений
українською мовою
Жанр
аніме, мультфільм, фантастика, фентезі, драма
В головних ролях
Сумі Сімамото, Махіто Цудзимура, Хісако Кеда, Горо Ная, Ітіро Нагаі
Режисер
Хаяо Міядзакі
Сценарій
Хаяо Міядзакі, Кадзунорі Іто, Сінді Девіс Хьюіт
Прокат
З 28 березня 2019 по 03 квітня 2019
Прокат у Сумах
З 28 березня 2019 по 31 березня 2019
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
0+