Кіборги (12+)

Кіборги (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кіборги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Киборги / Кіборги

Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг» по відношенню до захисників аеропорту. На бойове чергування прибувають шестеро добровольців, які пробудуть тут довгих два тижні.

Військова драма «Кіборги» заснована на реальних подіях – кожен із зображених героїв має свого прототипа. Під час зйомок режисера Ахтема Сеітаблаєва консультував Кирило Недря, викладач Дніпровського університету внутрішніх справ. Він особисто брав участь в обороні ДАПу та покинув аеропорт після контузії. Частина зйомок проводилася у селі Крюківщина на Київщині, на Гончарівському полігоні під Черніговом знімалися танкові бої, а на запасному аеродромі поблизу Чернігова збудували декорації напівзруйнованого аеропорту. Бюджет фільму склав 48 млн.грн., половину з яких виділило Державне агентство України з питань кіно. Проект був серед переможців на 8-му конкурсному відборі Держкіно.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова
оригінал (без субтитрів)
Жанр
військовий, драма, бойовик, українське
В головних ролях
В'ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясинський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов
Режисер
Ахтем Сеітаблаєв
Сценарій
Наталія Ворожбит
Прокат
З 07 грудня 2017
Прем'єрний період орієнтовно
До 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
12+