Твоє імя (мовою оригіналу) (12+)

Твоє імя (мовою оригіналу) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Твоє імя (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Твоё имя / Kimi no na wa

Такі живе у Токіо, вчиться у старшій школі, а після занять підробляє офіціантом. Міський галас його втомлює, і він залюбки переселився б у спокійніше місце. У той же час Міцуха, дівчина з провінції, яка живе із бабусею та молодшою сестрою, все б віддала, аби жити у Токіо. Якось уночі і Міцуха, і Такі побачили дивовижні сни. Хлопцю наснилося, ніби він красива дівчина, яка живе в містечку, де чисте повітря та краєвиди, від яких перехоплює подих. Дівчина ж побачила сон, ніби вона гарний юнак із столиці, в якого купа щоденних клопотів та біганини. І снилися такі дивовижні сни щоночі, роблячи Такі та Міцуху щасливими. Та однієї ночі їм не наснилося нічого. І вони вирішили знайти один одного.

Японський повнометражний мультфільм-аніме «Твоє ім’я» створив Макото Сінкай. Чуттєва історія незвичного спілкування двох підлітків набула шаленого успіху. Підтвердженням цьому є касові збори. При бюджеті в $5 млн. вони перевищили $350 млн. На сьогодні це найкасовіший аніме-мультфільм в історії.

imbd_logo Created with Sketch.
8.4/10
Рік
2016
Країна
Японія
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
аніме, драма, фантастика
В головних ролях
Рюносуке Камікі, Моне Камішіраїші, Масамі Наґасава, Ецуко Ічіхара, Рьо Наріта
Режисер
Макото Сінкай
Сценарій
Макото Сінкай, Кларк Чен
Прокат
З 19 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження /dt>
12+