Премєрний показ «Коли падають дерева» (16+)

Премєрний показ «Коли падають дерева» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Премєрний показ «Коли падають дерева»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Когда падают деревья / kogda-padauat-derevya

Зіркова прем'єра української еротичної історії дорослішання - «Коли падають дерева».

Дата: 13.09

Початок вечірки: 19:00

Початок сеансів: з 19:45

На вас чекає:

- знайомство з акторами та творцями фільму

- Welcome drink

- спілкування з творчою групою після перегляду

СИНОПСИС

Наші дні, українська глибинка. 5-річна Вітка – непосидюче дитя, якому цікаво досліджувати світ. Та дорослі завжди відволікають. Особливо двоюрідна сестра Лариса (Анастасія Пустовіт). Після смерті батька перед нею постав складний життєвий вибір. І зробити вона його хоче, керуючись власним серцем. Дівчина любить місцевого бандита Шрама і хоче втекти з ним подалі від людського осуду та сварок з родичами.

Драма «Коли падають дерева» – це повнометражний дебют української режисерки Марисі Нікітюк. Сценарій до свого фільму Марися написала сама і отримала за нього нагороду 69-го Каннського кінофестивалю у 2016 році. Грошова премія склала 10 тис.євро і була використана на подальше виробництво. Від Держкіно було отримало 10 млн. грн. Знімали у копродукції України, Польщі та Македонії. Прем’єра стрічки відбулась у програмі Панорама Берлінського кінофестивалю, де вона отримала схвальні відгуки кінокритиків.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Соня Халаїмова, Максим Самчик, Анастасія Пустовіт, Марія Свіжинська, Петро Пастухов
Режисер
Марися Нікітюк
Сценарій
Марися Нікітюк
Прокат
13 вересня 2018
Знижки весь день
13 вересня 2018
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
16+