XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Кукурудзяний острів» (мовою оригіналу) (16+)

XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Кукурудзяний острів» (мовою оригіналу) (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Кукурудзяний острів» (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

XIV Фестиваль Нового Грузинского кино / XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Кукурудзяний острів»

З 19 по 30 листопада запрошуємо всіх на «XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно».

Програма фестивалю:

З вітальним словом виступить надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні, глава Грузинської Діаспори в Україні.

Приємним сюрпризом для гостей у м. Харкові та Одесі, перед початком показу, стане творчий виступ виконаний грузинським коллетивом в яскравих національних нарядах.

Запальні танці додадуть особливий колорит і створять святкову атмосферу. Також на гостей чекає дегустація Грузинського вина.

До програми фестивалю увійшли картини відомих грузинських кінорежисерів, не раз відзначені престижними міжнародними преміями. Всього за час фестивалю глядачі зможуть подивитися 5 фільмів різних жанрів

Більш детальну інформацію на сеанси Ви можете подивитися на сайті кінотеатру свого міста

Синопсис фільму «Кукурудзяний острів»: Річка Інгурі являє собою незамінний ресурс, що постачає водою і рибою прибережні поселення. Цей безцінний джерело дає можливість місцевим рибалкам прогодувати себе і свої сім'ї. Центральний герой драматичної кінострічки – простий селянин з Абхазії, вдумливий чоловік похилого віку. Як він звертається до сили благодатної Інгурі, так і вона невпинно манить його до себе убаюкивающими пейзажами. Самотній літній чоловік приймає тверде рішення переселитися на віддалений від суєти «Кукурудзяний острів», щоб допомагати своїй внучці. Тут він навчить її прислухатися до природи, покаже, як знайти гармонію і баланс, щоб зрозуміти закони виживання в цьому світі. Натхнений ремісник відноситься до землеробства як до чогось визначеного для нього. Адже не може бути випадковістю, що він опинився тут, на цьому крихітному клаптику земної ґрунту.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Грузія
Мова
грузинська (з українськими субтитрами)
Жанр
драма
В головних ролях
Ільяс Салман, Маріам Бутурішвіли, Ираклі Самушіа, Темер Левент
Режисер
Георгі Овашвілі
Сценарій
-
Прокат
30 листопада 2018
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+