Щасливі невдахи (16+)

Щасливі невдахи (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Щасливі невдахи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Непотопляемые / Le grand bain

Бертран переживає складні часи. Та він точно знає, що йому по силам будь які випробування, якщо поряд друзі. Тож аби підтримати давнього приятеля збирається семеро чоловіків. Вони багато чого пережили разом і тепер планують підкорити нову висоту. Аби протидіяти хвилям життя треба добре триматися на воді. Саме цьому вони і вчитимуться. Друзі подають заявку на участь у чемпіонаті світу з синхронного плавання. Перша ж зустріч із тренером докорінно змінює їх уявлення про цей спорт. Їх тренуватиме колишня чемпіонка Дельфіна (Вірджинія Ефіра). А поблажок від цієї жінки годі й чекати. Тепер чоловіки днюватимуть і ночуватимуть у басейні, аби з гідністю вийти з ситуації.

Французьку комедію «Щасливі невдахи» зняв відомий актор Жіль Лєлуш. Це четверта його режисерська робота на великому екрані після доволі успішної акторської кар’єри. До більшості своїх стрічок він сам написав сценарій. Фільм знято студією Studio Canal.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Віржині Ефіра, Гійом Кане, Матьйо Амальрік
Режисер
Жіль Лєлуш
Сценарій
Жіль Лєлуш
Прокат
З 29 листопада 2018, орієнтовно по 12 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
16+