Життя, яке воно є (16+)

Життя, яке воно є (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Життя, яке воно є» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сама жизнь / Life Itself

У центрі сюжету – стосунки закоханої пари. Кожний етап розвитку їхніх стосунків яскравий та чуттєвий. Але життя складається не завжди так, як цього очікуєш. І іноді увесь твій подальший шлях визначає випадкова подія. А деколи буває й так, що ця подія сталася задовго до твого народження.

Мелодрама «Життя, як воно є» розповідає історію стосунків декількох пар крізь роки. Події розгортаються одночасно у різні часи та на різних континентах. Студія FilmNation Entertainment придбала сценарій, написаний Деном Фогельманом у 2016 році, після того як він потрапив у «чорний список» кращих нереалізованих сценаріїв. Тоді ж було вирішено, що Фогельман сам посяде режисерське крісло. Одразу ж розпочався підбір акторів. Сюжетна лінія потребувала, аби одного й того самого персонажа грало декілька акторів у різному віці. Основні знімальні роботи розпочалися у березні 2017 року у Нью-Йорку та продовжилися у травні того ж року у Іспанії. Прем’єра стрічки відбулася у Торонто у вересні цього року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, романтика
В головних ролях
Олівія Вайлд, Оскар Айзек, Антоніо Бандерас, Аннетт Бенінг, Менді Патінкін, Джин Смарт, Олівія Кук
Режисер
Ден Фогельман
Сценарій
Ден Фогельман
Прокат
З 18 жовтня 2018, орієнтовно по 31 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+