Лондонські поля (16+)

Лондонські поля (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонські поля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонские поля / London Fields

Події розгортаються у Лондоні наприкінці минулого століття. Нікола Сікс (Ембер Хьорд) напрочуд приваблива та знає, як знайти підхід до будь-якого чоловіка. Вона наділена даром бачити майбутнє і стосується це, передусім, того, як її сприймають чоловіки. Нікола відчуває свою близьку загибель, та все одно охоче зближається із майбутнім вбивцею. Власне, одночасно вона закохує в себе трьох різних чоловіків. Серед них – письменник (Біллі Боб Тортон), якому давно не вдавалося написати щось цікаве. Спостерігаючи за поведінкою Ніколи та надихаючись нею, він хоче нарешті написати щось, гідне уваги.

Кримінальна драма «Лондонські поля» є кіноверсією однойменного роману Мартіна Еміса, опублікованого в 1989 році. Про екранізацію книги вперше заговорив Девід Кроненберг у 2001 році. Він встиг написати частину сценарію, та згодом покинув проект заради іншої стрічки. Тож адаптацією книги зайнялась Роберта Хенлі. Головна роль, яку виконала Ембер Херд, спершу мала дістатися акторці Джеммі Атертон.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, детектив, кримінал
В головних ролях
Ембер Хьорд, Джим Стьорджесс, Кара Делевінь, Джеймі Александер, Біллі Боб Торнтон, Тео Джеймс
Режисер
Метью Каллен
Сценарій
Роберта Хенлі, Мартін Еміс
Прокат
З 20 вересня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+