Закону тут не місце (12+)

Закону тут не місце (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Закону тут не місце» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Закону тут не место / Lora legale

Ритм життя цього невеличкого містечка викличе заздрість у будь-кого. Ніхто нікуди не поспішає, працюють усі за вільним графіком. Та й із законом проблем ні в кого немає – його особливо не дотримуються, бо ж завжди знайдеться родич, який допоможе залагодити усі питання. Аж ось, втомившись від неорганізованості, бруду та хаотичного автотрафіку, містяни обирають нового мера. Він обіцяє навести тут лад, і то дуже швидко. Слова не розходяться з ділом. Та коли новоспечений мер береться до роботи, то це подобається далеко не всім. В першу чергу обурені його родичі, які розраховували на привілеї від нього.

Італійська комедія «Закону тут не місце» розповідає про те, як у одному містечку обрали у мери порядну і роботящу людину. Фільм мав неймовірну популярність на своїй батьківщині. Підґрунтя історії знайоме багатьом італійцям – скандал із сицилійськими лісниками, які не змогли працювати після приходу нового законослухняного керівництва.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Сальво Фікарра, Валентино Піконе, Вінченцо Амато, Лео Гульотта
Режисер
Сальво Фікарра, Валентино Піконе
Сценарій
Сальво Фікарра, Валентино Піконе, Едоардо
Прокат
З 27 вересня 2018, орієнтовно по 03 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
12+