Сільвіо та інші (18+)

Сільвіо та інші (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сільвіо та інші» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лоро / Loro

Сильвіо Берлусконі (Тоні Сервілло) виріс у простій родині та не мав фінансової змоги придбати усе, що йому б хотілося. Завдяки гарній освіті та прагненню до лідерства, він досяг неабиякого успіху у будівельній галузі. Згодом вирішив податися у політику. Запальні вечірки у оточенні безлічі красунь, дорогі прийоми на розкішних віллах – саме це стало візитівкою Берлусконі. Увесь час впродовж своєї кар’єри він був оточений красивими та небезпечними людьми, готовими на все заради влади.

Біографічна драма «Сільвіо та інші» від італійського режисера Паоло Соррентіно розповідає про життя скандально відомого політика. Фільм виборов п’ять нагород від Італійського національного синдикату кіножурналістів. Загалом же стрічку було висунуто на нагороду у 13-ти номінаціях. Роль скандально відомого мільярдера та колишнього прем’єр-міністра Італії виконав Тоні Сервілло. Режисерська версія фільму – це дві серії по 100 хвилин. В український прокат потрапила односерійна версія тривалістю 156 хвилин.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Італія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
біографія, трагікомедія
В головних ролях
Тоні Сервілло, Єлена Софія Річчі, Ріккардо Скамарчіо
Режисер
Паоло Соррентіно
Сценарій
Паоло Соррентіно
Прокат
З 03 січня 2019, орієнтовно по 16 січня 2019
Знижки
З 03 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
156 хв.
Вікові обмеження
18+