Луїс і прибульці (0+)

Луїс і прибульці (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Луїс і прибульці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Луис и пришельцы / Luis and His Friends from Outer Space

12-річний хлопчик на ім’я Луїс – напівсирота. Його виростив батько, який усе своє життя палко вірить в існування позаземних цивілізацій. Покладаючись на досвід тата, не сумнівається у цьому і Луїс. Через це директор школи, у якій навчається хлопчик, навіть задумав здати його у спецінтернат. Але відмовлятись від своїх переконань Луїс не планує, оскільки на власні очі побачив прибульців. Це троє милих створінь – Мог, Наг і Вабо. Вони невдало приземлилися поблизу будинку хлопчика. Аби повернутися додому їм потрібно знайти на Землі запчастини для ремонту своєї літаючої тарілки. Допомагатиме гостям планети у цьому саме Луїс.

Анімаційний фільм про добрих інопланетян «Луїс і прибульці» знято спільно Німеччиною, Данією та Люксембургом. Режисурою мультфільму займалися Крістоф Лауенштейн та Вольфганг Лауенштейн. Вони ж писали сценарій разом з Шоном Маккормаком. Світова прем’єра відбулася у серпні 2018 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2018
Країна
Німеччина, Люксембург, Данія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, мультфільм, сімейний, анімація
В головних ролях
-
Режисер
Крістоф Лауенштейн, Вольфганг Лауенштейн
Сценарій
Крістоф Лауенштейн, Вольфганг Лауенштейн, Шон Маккормак
Прокат
З 18 жовтня 2018, орієнтовно по 31 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+