Зло. Ніч жахів (18+)

Зло. Ніч жахів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зло. Ніч жахів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Malicious

Молоді та щасливі Адам (Джош Стюарт) та Ліза (Бояна Новакович) чекають на поповнення в родині. Жити втрьох зі своєю новонародженою дитиною вони планують у новому будинку. Це місце мало стати їхнім родинним маєтком. Просторі кімнати, чудовий парк навкруги. Тут ідеально все. Було ідеально. Поки Ліза не почала помічати дивні зображення на картинах. Явища, які неможливо пояснити з точки зору здорової логіки, почали відбуватися усе частіше і частіше. Жити так далі стало неможливо. Подружжя запрошує фахівця з паранормальних явищ Кларка (Делрой Ліндо) аби він допоміг зрозуміти що саме коїться у їхньому помешканні.

Фільм жахів «Зло» є дітищем сценариста та режисера Майкла Вінніка. У його послужному списку фільми різних жанрів. Найуспішніша картина у доробку Вінніка – кримінальна комедія, що вийшла у 2011 році. Для усіх своїх картин він сам пише сценарій та займається режисурою. Головну чоловічу роль виконав Джош Стюарт («Темний лицар повертається»).

imbd_logo Created with Sketch.
4.9/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, жахи
В головних ролях
Бояна Новакович, Джош Стюарт, Делрой Ліндо, Мелісса Болона, Івет Йетс, Жаклін Флемінг
Режисер
Майкл Віннік
Сценарій
Майкл Віннік
Прокат
02 листопада 2018
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
18+