Велика котяча втеча (0+)

Велика котяча втеча (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Велика котяча втеча» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большой кошачий побег / Mao Yu Tao Hua Yuan

Перед глядачами постане не зовсім звичайна родина. Знайомтеся, це – Пухляш. Великий сірий пухнастий кіт ладен днями вилежувати свої боки та нічого не робити. Власне, такий спосіб життя завжди був його мрією і мрії втілилися в життя. Разом з ним живе хвиляста папужка. Галаслива та навіжена, як і більшість її родичів. Здебільшого, її також влаштовує життя. Не сидиться на місці лише Шустрику – це син Пухляша. Він понад усе прагне пригод. Аби втекти від нудного життя поруч із татом, Шустрик майструє літальний апарат та відправляється у подорож. Його мрія – дістатися Долини Рожевих Снів. І тільки но дитя залишило будинок, Пухляшеві стало не до сну. Він вирушає услід за сином, аби вберегти його від можливої небезпеки.

Пригодницький мультфільм «Велика котяча втеча» знято аніматорами із Китаю. Режисер та сценарист проекту Гері Ван відомий за своїми роботами «Хранителі дверей» та «Таємниця будинку іграшок». Мовою оригіналу ролі озвучували відомі китайські актори.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, комедія
В головних ролях
-
Режисер
Ґері Ван
Сценарій
Ґері Ван
Прокат
З 04 жовтня 2018, орієнтовно по 17 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+