Мара (16+)

Мара (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мара» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мара. Пожиратель снов / Mara

Криміналіст та психолог Кейт Фуллер (Ольга Куриленко) зазвичай бере участь у розслідуваннях злочинів та допомагає реабілітуватися жертвам. Цього разу їй доведеться добратися до істини у справі вбивства чоловіка, якого уві сні задушила дружина. Свідком у справі проходить 8-річна донька, яка на власні очі бачила смерть тата. Виявляється, що жінка до вбивства не причетна. Чоловік загинув від рук Мари – демонічної істоти, що душить людей уві сні. І це все виглядало маячнею доти, доки Кейт сама не побачила Мару. Тепер криміналіст – наступна жертва.

Трилер «Мара» знято у копродукції Великобританії та США. Явище, на яке опирається сюжет стрічки, називається у медицині сонний параліч. Режисерське крісло посів Клайв Тонг. Сценарій писали спільно Джонатан Франк та сам Тонг. Це його дебютна робота як в режисурі, так і в сценографії. Головну роль довірили одній з найбільш затребуваних зірок Голівуду – українці Ользі Куриленко.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
кримінал, жахи, трилер
В головних ролях
Ольга Куриленко, Хав'єр Ботет, Мітч Ікінс, Ленс Е. Ніколс, Розі Фелльнер
Режисер
Клайв Тонж
Сценарій
Джонатан Френк
Прокат
З 20 вересня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16+