Марія до Каллас (12+)

Марія до Каллас (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Марія до Каллас» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мария до Каллас / Maria by Callas

Вперше після 40 років мовчання всесвітньо відома оперна діва дала дозвіл на інтерв'ю. Рідкісні зйомки, архівні фото, особисті кадри — це говорить сама історія, сама велика Марія Каллас а разом з нею Мерілін Монро, Ален Делон, Ів Сен-Лоран, Дж. Ф. Кеннеді, Вінстон Черчилль, Грейс Келлі, Елізабет Тейлор і багато інших.

У фільмі «Марія до Каллас» немає дикторів або запрошених експертів – вона говорить за себе сама. У фільмі представлені її інтерв'ю різних років, багато з них публікуються вперше, а також листи, адресовані першому чоловікові і Аристотелю Онассісу. Серед рідкісних матеріалів, використаних для фільму, - відеоплівки, таємно зроблені шанувальниками Каллас в оперних театрах і на важливих заходах, наприклад: Лондонські концерти, «Норма» у 1965 році, зворушливі виступи прощального туру Марії Каллас. Звичайно, фільм не обходить стосунки Каллас з Онассісом, дуже зворушливо відтворюючи ці відносини, які стали для співачки непростим випробуванням. Саундтрек фільму складається з рідкісних і неопублікованих записів, наданих близькими великої оперної співачки і шанувальниками її таланту. У фільмі представлена унікальна колекція відео-, фото- і аудіоматеріалів, переважна частина з яких побачать світ уперше.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Марія Каллас, Фанні Ардан, Аристотель Онассіс, Лукіно Вісконті, Омар, Шариф, Бріжіт Бардо. Жаклін Ке
Режисер
Том Вольф
Сценарій
Том Вольф
Прокат
З 02 листопада 2018 по 04 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
12+