Матера: секрети древнього міста (0+)

Матера: секрети древнього міста (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Матера: секрети древнього міста» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Матера: секреты древнего города / Mathera

Матера: секрети древнього міста (0+)

20 лютого , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Історія знає не так багато прикладів, коли цілі міста заносили до списку Світової спадщини. Матера, безперечно, найвідоміше унікальне місто у світі.

Матера — старовинне печерне місто, відоме в усьому світі історичними кварталами Сасі, що розкинулися у міжгір’ї Гравіна Ді Матера. Гуляти його вуличками — це ніби ще раз пережити давно забуте минуле. Місто будувалося прямо у печерах у різний час та різними цивілізаціями, починаючи з неоліту. Матера — це центр ремісничих традицій та гастрономічної культури, культурний центр Європи 2019 року.

Сьогодні це стародавнє місто знаходиться у списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, гордо посідаючи першу сходинку у всіх можливих путівниках. Стрічка розповість нам історію міста, де тисячолітні традиції, наука та технології існують пліч-о-пліч та гармонійно доповнюють одне одного, створюючи справжній «міст часу» між минулим та майбутнім.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний, історія
В головних ролях
-
Режисер
Франческо Інвернізі
Сценарій
Віто Салінаро, Стефано Паоло Джіссані, Єлена Баук
Прокат
20 лютого 2019
Знижки
20 лютого 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+