McQueen (16+)

McQueen (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «McQueen» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
McQueen

Александр / Лі, поганий хлопець / золота дитина британського дизайну. Він створив власний будинок моди McQ, працював креативним директором Gucci та Givenchy. Його характеризують як «funny and disrespectful» — він надихався зовсім непоєднуваними речами: саботажем та традиціями, культурою фетішу, Френсісом Беконом та вівтарями Ренессансу. Правдиво і нешаблонно він перекладав свої емоції на мову одягу. «Якщо хочете пізнати мене, подивіться на мої роботи» — казав Лі.

Але у блискучої кар’єри завжди є і темний бік. Втома, втрата матері та Ізабелли Блоу (саме вона порадила взяти йому псевдонім Александр) приводять Лі до самотності. Він шукає порятунку в кокаїні та ліпосакції, але це не допомагає. 11 лютого 2010 року Александр МакКвін покінчив життя самогубством.

Ця стрічка допоможе по-новому розкрити особистість МакКвіна крізь інтерв'ю з його найближчими людьми. Вони розповідають історію видатної людини, яка, окрім цього, була ще й фешн-дизайнером. Окрім інтерв'ю, фільм містить архівні зйомки з показів нових колекцій, що розповідають історію МакКвіна яскравіше за будь-які біографічні деталі.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2018
Країна
-
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
З 08 листопада 2018, орієнтовно по 14 листопада 2018
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16+