Ваяна (0+)

Ваяна (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ваяна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Моана / Moana

Повторний показ в рамках фестивалю «Не стримуй мрій, Принцесо!»

Події розгортаються на одному з островів Тихого океану. Колись ні цього, ні будь-яких інших островів не було, а лише безкраїй океан. Але могутній напівбог Мауї своїм гаком зміг не тільки зловити сонце й уповільнити час, а й дістати з дна безліч великих та маленьких островів. Ваяна Ваялікі, щойно дізналася про це, відразу ж захотіла відшукати таємничого Мауї. Їй вже 14 років, і навіть батько, хоч він і місцевий вождь, не зможе її втримати. Вирішено: дівчина вирушає в подорож. Чи варто казати, що, перепливаючи океан, вона зустріне на своєму шляху безліч небачених доти морських мешканців.

Зйомки анімаційного фільму «Ваяна» були заплановані ще 2014 року. Спочатку передбачалося, що картина стане першим повнометражним мультфільмом, знятим за допомогою комбінування традиційної та комп'ютерної анімації. Однак через недосконалість розробки творці картини працювали за допомогою технології CGI, використовуючи зображення, згенеровані комп'ютером.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, мюзикл, фентезі, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Двейн Джонсон, Алан Тьюдік, Філіпа Су
Режисер
Рон Клементс, Джон Маскер
Сценарій
Джаред Буш, Рон Клементс, Джон Маскер
Прокат
З 22 вересня 2018 по 23 вересня 2018
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
0+