МІФ (0+)

МІФ (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «МІФ» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
МИФ / MYTH

«МІФ» - новий фільм авторів стрічки Добровольці Божої Чоти - Леоніда Кантера та Івана Яснія – розповідає історію життя та загибелі Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: ім'я, успішну кар'єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар'єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «МІФ» Сліпак загинув від кулі снайпера.

Музику для фільму написали одні з кращих композиторів сучасності. Серед яких Євген Гальперін, що писав музику для Люка Бессона і був близьким другом Василя; Роман Григорів та Ілля Разумейко (формація NOVA OPERA) та Едуард «Діля» Приступа. У стрічці поєднано документальні кадри та анімацію, яку створив український карикатурист Журавель Юрій.

Рік
2018
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний, українське
В головних ролях
-
Режисер
Леонід Кантер, Іван Ясній
Сценарій
Леонід Кантер
Прокат
З 28 червня 2018 по 01 липня 2018
Тривалість
63 хв.
Вікові обмеження
0+